Petak, Srpanj 19, 2019

Nova generacija barmena u Puli

Još je jedna uspiješno odrađena sezona ostala za nama, te se približava vrijeme novih edukacija i novih avantura članova Udruge barmena Barextreme. Ovim putem pozivamo sve zainteresiran da se prijave na novi tečaj za barmena koji će započeti 17.studenoga u prostorijama naše Udruge u Puli.

Tečaj traje 5 tjedana, te se u sklopu istog mladi barmen educira o povijesti nastanka bara, barskom invenaru, podjeli koktela,procesu proizvodnje i nastanku alkoholnih destilata kao što su vodka, rum, gin, a sve to uz stručnu podršku najboljih barmena hrvatske.

Ako ste zainteresirani koje Vam sve mogućnosti nudi naša škola, kontaktirajte nas putem internet forme i još danas rezervirajte svoje mjesto na slijedećoj edukac

iji.

Sve informacije možete dobiti mailom na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili telefonom na: 098/903 49 54